Blog

Blog

Neuigkeiten rund um den Lärmschutz

Blog

Superpuchar Polski w siatkówce plażowej dla zespołu ALFA BOND!

W ALFA BOND KOHLHAUER dbamy o to, by w naszym otoczeniu było cicho. O naszych sukcesach mówimy głośno. Wspieramy też pasje naszych pracowników. Efekty przeszły nasze oczekiwania! Magdalena Obszańska i Anna Jakimska zdobyły Superpuchar Polski Oldbojów w siatkówce plażowej.

Magdalena Obszańska to była siatkarka Gedanii Gdańsk, Olimpijczyka Gdańsk, TSV Neustadt, Orła Elbląg i MKS Łęczyca. Anna Jakimska swoją przygodę z siatkówką zaczynała przed 7 laty. Dziś grywa zarówno w turniejach amatorskich, jak i profesjonalnych. I to jak!

Zależy nam na przyjaznym i miłym dla oka otoczeniu

Panele akustyczne nie muszą być nudne. Mogą doskonale wpisywać się w miejski charakter, chroniąc lokalne społeczności przed hałasem generowanym przez pojazdy, zakłady produkcyjne, sklepy wielkopowierzchniowe, czy wentylatory dachowe i inne urządzenia, których obecność obok nas jest nieunikniona. Tak jak produkty ALFA BOND - KOHLHAUER PLANTA® i KOHLHAUER ALUFERA®.

ALFA BOND KOHLHAUER PRZENOSI SIĘ POD WARSZAWĘ

Rok 2021 przyniesie duże zmiany w Alfa Bond Kohlhauer Sp. z o.o. Stały rozwój firmy oraz planowane zwiększenie produkcji wpłynęły na decyzję o skomasowaniu w jednym miejscu siedziby firmy oraz powierzchni magazynowo produkcyjnej. Udało nam się znaleźć bardzo dobrą lokalizację przy drodze ekspresowej S8 w Kajetanach. Wynajęliśmy budynek biurowy o powierzchni 328 m2, halę magazynowo produkcyjną o powierzchni 1.600 m2 oraz 3.260 m2 powierzchni zewnętrznej. Obecnie trwają prace adaptacyjne.

25-lecie firmy R.KOHLHAUER GmbH

25-lecie firmy R.KOHLHAUER GmbH

25 LAT WALKI Z HAŁASEM

JUŻ 25 LAT FIRMA KOHLHAUER DOSTARCZA WYSOKIEJ JAKOŚCI I FUNKCJONALNOŚCI EKRANY AKUSTYCZNE.

Od 1993 roku, kiedy Reinhard Kohlhauer założył R. Kohlhauer GmbH, firma wyrosła na znaną międzynarodową markę. Wyprodukowała i sprzedała ponad milion metrów kwadratowych paneli akustycznych. Grupa osiągnęła swój najwyższy poziom w 2017 roku a w ciągu najbliższych kilku lat ma zamiar uzyskać jeszcze lepsze wyniki.

Strony

Dane kontaktowe

Jak się z nami skontaktować
ALFA BOND KOHLHAUER Sp. z o.o.
Al. Katowicka 113
05-830 Kajetany
Polska
 

office.warszawa@kohlhauer.com

Tel: +48 22 722-20-32

Blog