Zależy nam na przyjaznym i miłym dla oka otoczeniu

Zależy nam na przyjaznym i miłym dla oka otoczeniu

Panele akustyczne nie muszą być nudne. Mogą doskonale wpisywać się w miejski charakter, chroniąc lokalne społeczności przed hałasem generowanym przez pojazdy, zakłady produkcyjne, sklepy wielkopowierzchniowe, czy wentylatory dachowe i inne urządzenia, których obecność obok nas jest nieunikniona. Tak jak produkty ALFA BOND - KOHLHAUER PLANTA® i KOHLHAUER ALUFERA®.

Nasze ekrany KOHLHAUER PLANTA® i KOHLHAUER ALUFERA® to coś więcej niż ciągnące się kilometrami nudne ściany. Ekrany, dzięki porastającym je roślinom, doskonale wtapiają się w otoczenie i krajobraz.  Dzięki możliwości łączenia z innymi rodzajami paneli – jak panele fotowoltaiczne VOLTA - pozwalają wykorzystać, zwykle bezużyteczną przestrzeń jako źródło odnawialnej energii. To ciekawe pomysły na zagospodarowanie i wykorzystanie przestrzeni wokół nas i zapewnienie ciszy.

#EkologiaEdukacjaEmpatia to nasze hasło. I tak podchodzimy do projektowania naszych produktów. Ekologia, bo zależy nam na naszej planecie. Edukacja, bo chcemy nie tylko tworzyć innowacyjne rozwiązania, ale także aktywnie brać udział w działaniach promujących biznes społecznie odpowiedzialny. Empatia, bo jesteśmy otwarci na potrzeby naszych odbiorców. Każdy z naszych produktów jest dostosowany do specyficznych wymagań naszych klientów, tak by spełniał oczekiwania lokalnych społeczności. Dlatego stworzyliśmy panele wyglądające naturalnie, komponujące się z otoczeniem, bez względu na to, czy są porośnięte roślinnością, czy nie.   

Przemyślana konstrukcja paneli oraz szeroka gama dodatkowych elementów systemu pozwalają na wyjątkowo łatwy montaż ekranów akustycznych. Dzięki swoim ponadprzeciętnym parametrom akustycznym, ułatwiają współistnienie człowieka ze wszystkimi elementami tkanki miejskiej, nawet tymi hałaśliwymi.

Panele akustyczne KOHLHAUER PLANTA® i KOHLHAUER ALUFERA® oferują niezwykłe bogactwo kolorów i wzorów, pozwalające zaspokoić potrzeby i gusty każdego klienta. Bez problemu mogą wpasować się  w każde otoczenie i być ozdobą okolicy. I co ważne – powstają w Polsce, w naszym nowym zakładzie w Kajetanach.

Dane kontaktowe

Jak się z nami skontaktować
ALFA BOND KOHLHAUER Sp. z o.o.
Al. Katowicka 113
05-830 Kajetany
Polska
 

office.warszawa@kohlhauer.com

Tel: +48 22 722-20-32