25-lecie firmy R.KOHLHAUER GmbH

25-lecie firmy R.KOHLHAUER GmbH

25-lecie firmy R.KOHLHAUER GmbH

25 LAT WALKI Z HAŁASEM

JUŻ 25 LAT FIRMA KOHLHAUER DOSTARCZA WYSOKIEJ JAKOŚCI I FUNKCJONALNOŚCI EKRANY AKUSTYCZNE.

Od 1993 roku, kiedy Reinhard Kohlhauer założył R. Kohlhauer GmbH, firma wyrosła na znaną międzynarodową markę. Wyprodukowała i sprzedała ponad milion metrów kwadratowych paneli akustycznych. Grupa osiągnęła swój najwyższy poziom w 2017 roku a w ciągu najbliższych kilku lat ma zamiar uzyskać jeszcze lepsze wyniki.

Zaawansowana wiedza w planowaniu szczegółów, logistyce i produkcji elementów stosowanych w projektach ochrony przed hałasem drogowym i kolejowym, jest wykorzystywana zarówno w Europie jak i w świecie. KOHLHAUER buduje relacje z klientami w wielu krajach. Systemy partnerskie w Europie i Azji służą inwestorom na różnych rynkach i tworzą rozwiązania zgodne z lokalnymi wymaganiami.

Na początku maja w „Muzeum Unimog” w Gaggenau w Niemczech odbyła się uroczystość z okazji 25-ej rocznicy powstania firmy KOHLHAUER.

W swojej mowie powitalnej Reinhard Kohlhauer opowiedział o 25 latach zmagań i zaangażowania, o lepszych i gorszych okresach działalności firmy, o satysfakcji i kreatywności. Słowa podziękowania zaadresował do swoich 30 pracowników w kraju i za granicą jak również do licznych partnerów. Podczas uroczystości jubileuszowej kilkoro pracowników firmy zostało uhonorowanych dyplomami za wieloletnią pracę.

Pan Michael Pfeiffer, burmistrz, zwrócił uwagę między innymi na takie atrybuty firmy KOHLHAUER jak: innowacyjność, ponadnarodowość, orientację na klienta, dostosowanie do indywidualnych wymagań. "Mamy na miejscu w Gaggenau firmę specjalizującą się w zakresie ochrony przed hałasem, która cieszy się dużą renomą".

Pan Hartmut Basanow, dyrektor zarządzający Niemieckiego Stowarzyszenia ds. Ochrony przed Hałasem Komunikacyjnym podkreślił, że firma Kohlhauer należy do czołowych dostawców zarówno w Niemczech jak i na skalę światową. KOHLHAUER nie idzie na kompromisy jeśli chodzi o jakość.

Wśród osób składających gratulacje był też Pan Ilja Lifschiz z Izby Przemysłowo-Handlowej, który mówił o trwałym modelu biznesu w firmie Kohlhauer. Pan Ilja Lifschiz wręczył Panu Reinhardowi Kohlhauer dyplom uznania Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej z okazji 25-lecia powstania firmy.

25 LAT SYSTEMÓW OCHRONY PRZED HAŁASEM FIRMY KOHLHAUER

 

impresje

Dane kontaktowe

Jak się z nami skontaktować
ALFA BOND KOHLHAUER Sp. z o.o.
Al. Katowicka 113
05-830 Kajetany
Polska
 

office.warszawa@kohlhauer.com

Tel: +48 22 722-20-32